wtorek, 21 czerwca 2011

...

Pierwszy dzień lata, a na wirtualnych ścieżkach mojego bloga jeszcze biegają renifery... Zero wytłumaczenia. Zero usprawiedliwienia.

Sporo rzeczy powstało. Przede wszystkim ikony. Może się w końcu zbiorę z okazji zbliżającego się urlopu i nadrobię choć w części blogowe zaległości. Mój blog może zarosnąć chwastami, a po nich mogą biegać bożonarodzeniowe renifery, ale biję się w piersi, bo nie wywiązałam się jeszcze zeszłorocznej zabawy "Podaj dalej", choć naprawdę leży mi to na sumieniu. I może nawet nie wypada się w tym momencie chwalić tym, co dostałam od Annaszy, ale te rzeczy są po prostu niezwykłe....


Takie rzeczy utwierdzają mnie przede wszystkim w przekonaniu, że polskie kobiety są niezwykle zdolne. Mają mnóstwo na głowie. Nasze państwo często podstawia nam nogi, żebyśmy się potykały, same obarczamy się wieloma sprawami, żeby dać innym szczęście, a w tak zwanym "MIĘDZY-CZASIE" spod kobiecych dłoni wychodzą niezwykłe rzeczy.

Wnioski?

Po pierwsze: ktoś powinien poważnie zająć się tematem "MIĘDZY -CZASU", bo to jest zagadnienie z pogranicza fizyki i magii.

Po drugie: spotkanie z szydełkowymi prezentami od Annasza sprawiło, że ja i moje jedyne szydełko przechodzimy w stan separacji. Uprawiałam dotąd świętokradztwo, a nie heklowanie - jak to na Śląsku nazywamy.

Po trzecie: biorę się do roboty i składam publiczną deklarację. Przesyłki dotrą na początku lipca.

pozdrawiam serdecznie

6 komentarzy:

 1. A myślałam ostatnio o Tobie ;) czemu tak długo nie piszesz itp... Wyruszasz w tym roku do Norwegii? bo wiesz jakbyś zahaczyła o moje okolice to zapraszam! :)


  Aaa prezenty piękne! :)
  Pozdrowionka :) Pisz częściej ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 2. och Otto..też mi leży podaj dalej na sercu! składam deklarację zabrania się za podarunek dla Ciebie! to wielka ulga, że już są wakacje..:)))
  uściski!
  J.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że zawitałaś znowu na blogowy światek!Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie,ze jestes.Stesknilam sie za Toba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia ikon!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, że jesteś, bądź częściej z nami :))) I cieszę się, że drobiazgi ci się spodobały :)) Spokojnych i udanych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń